Порошенко здав кров на вміст алкоголю та наркотиків: перші результати

Кандидат у президенти України Петро Порошенко здав аналіз крові на вміст алкогольних та наркотичних речовин у НСК “Олімпійському”. Перші результати швидких тестів засвідчили, що жодної психоактивної речовини у крові чинного президента немає, – повідомляє 24 канал.

 

Медичне обстеження Петра Порошенка складалося із двох етапів – безпосереднього лікарського огляду та збору відповідних аналізів, повідомив лікар-нарколог Київської міської клінічної наркологічної лікарні “Соціотерапія” Володимир Ярий.

 

Незважаючи на дивну форму подання, мене запросили на «Олімпійський». Я сьогодні на стадіоні. Втім, «я прийшов – тебе нема…». Твердо переконаний, що Володимир Зеленський набереться мужності, доїде до «Олімпійського» і дебати відбудуться.Водночас, я задоволений, що Володимир Зеленський нарешті прийняв пропозицію проведення дебатів. Це абсолютно необхідно, бо це не шоу і не вистава, – зазначив Петро Порошенко після здачі аналізів. 

 

Відповідне медичне обстеження перед дебатами було однією із озвучених раніше вимог Володимира Зеленського. Однак до “Олімпійського” він не приїхав,а вирішив обрати інший медичний заклад – клініку Eurolab. Туди він приїхав також 5 квітня. Зазначимо, засновник і президент цієї клініки Андрій Пальчевський   Зеленський запропонував Порошенку здати аналізи в Eurolab: засновник клініки його друг активно підтримує шоумена і має українське та російське громадянство. Також він був заступником міністра молоді та спорту Рафіля Сафіуліна за часів Януковича.

 

Зеленський розповів, що результати його аналізів   Зеленський здав кров перед дебатами: фото та відео з’являться приблизно через три дні. Натомість перші результати швидких тестів досліджень крові Петра Порошенка з’явились майже відразу. Окрім того розповів, що матеріалом для аналізів Порошенка стала кров, сеча та волосся разом із волосяним фолікулом.

 

– Ми використовували декілька способів для виявлення психоактивних речовин в організмі. Це були і швидкі тести, результати яких я можу вже оприлюднили. Жодної психоактивної речовини не знайшли,– зазначив Ярий.

 

За його словами, точніші результати з’являться через кілька годин. Процедура обстеження волосся триватиме довше – навіть до двох тижнів.

 

До НСК “Олімпійського” приїхали представники чотирьох київських клінік – приватних медичних закладів “Борис”, “Медіком”, а також лікарні швидкої медичної допомоги та наркологічної лікарня міста. Сам Порошенко зазначив, що очікував побачити і Зеленського, однак той так і не прийшов.

 

До слова, у команді шоумена від такої ідеї відмовились   Зеленський відмовився здавати аналізи на “Олімпійському” і зробив нову пропозицію Порошенку раніше – пояснили, що в “Олімпійському” немає відповідного медичного обладнання.

Надія Березюк

Надія Березюк

Журналіст

Попередня стаття

Студентів ТНЕУ навчатимуть бізнесмени (Відео)

Наступна стаття

У Тернополі Mercedes врізався в рекламний щит. Дружина кермувальника загинула

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.