У Тернополі з’явився унікальний Біблійний сад

На території Тернопільського національного педагогічного університету з’явився унікальний Біблійний сад. Створили його у рамках відзначення 79-ої річниці від дня заснування вишу. Під час заходу студенти спільно з викладачами висадили понад 15-ти одиниць зелених насаджень та символічного дубу із села Моринці, де народився Тарас Шевченко. Також вони заклали капсулу часу для прийдешніх поколінь. Окрім цього, представники духовенства освятили пам’ятник Біблії, який встановили на території новоствореного саду.
Прес-служба Тернопільської міської ради.

 

 

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Тернопільська шеф-кондитер ділиться рецептом сучасної паски (Відео)

Наступна стаття

Зберегти Україну закликають батьки Героїв Майдану та АТО (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.