З лозою на вибори. Жителі села Великі Бірки освячують вербу та голосують (Наживо)

Вербна неділя є одним з великих перехідних церковних свят, яке у 2019 році припадає на 21 квітня. Це релігійне свято було введено на честь входження Ісуса Христа в Єрусалим напередодні його страждань і розп’яття. Цьогоріч Вербна неділя збігається з другим туром президентських виборів.

Як освячують вербу та голосують виборці села Великі Бірки дивіться в ефірі Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР». Онлайн-трансляцію можна побачити на сайті mediator.te.ua та на сторінці МедіаТОР в Фейсбук.

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

Виборчі дільниці Тернопільщини розпочали роботу вчасно

Наступна стаття

На Тернопільщині старший брат забив до смерті молодшого

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.