Зеленський набирає понад 73 % голосів: результати національного екзит-полу

Лідером передвиборчих перегонів в Україні є Володимир Зеленський, якого готові підтримати % тих, хто визначився з вибором та готовий взяти участь у голосуванні. Про це свідчать оприлюднені результати національного екзит-полу соціологічних служб станом на 18:00.

За даними опитування виборців на виході з дільниць, Володимира Зеленського підтримали 73,2% респондентів, а Петра Порошенка – 25,3%.

Зіпсували свої бюлетені 1,5% виборців.

До консорціуму “Національний екзит-пол 2019” входять Фонд “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва”, Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

Фотографування та оприлюднення виборчих бюлетенів – основні порушення, вчинені виборцями Тернопільщини (Відео)

Наступна стаття

Я залишу пост глави держави, але не йду з політики. Новий Президент матиме сильну опозицію, – Петро Порошенко (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.