Як тернополяни голосували у другому турі президентських виборів (НАЖИВО)

Вчора, 21 квітня, в Україні відбувся другий тур виборів президента. Станом на 13:00 годину ЦВК опрацювала 98,2% протоколів. Лідирує Володимир Зеленський.

За результатами Національного екзит-полу, шоумен Володимир Зеленський набирає 73% голосів, чинний президент Петро Порошенко – 25,5%. Офіційні результати мають встановити та оприлюднити до 1 травня.

За даними ЦВК, явка виборців становила 62,07%.

Як голосували на Тернопільщині та які порушення фіксували під час волевиявлення розкажуть спостерігачі, правоохоронці та представники штабів під час круглого столу  «Аналіз голосування та підрахунку голосів: оцінка перебігу ІІ туру». Подію Перше інтернет-телебачення Тернопільщини транслює НАЖИВО.  

Наталія Луків

Наталія Луків

Журналіст

Попередня стаття

“На Тернопільщині обійшлося без підкупу виборців”, – поліція

Наступна стаття

Вкладають асфальт. Тернопільські водії обходяться без «Горбатого моста»

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.