Ажіотаж у перукарнях: тернополяни готуються до Великодня (Відео)

Ніде яблуку впасти. У Чистий четвер тернопільські перукарні переповнені клієнтами. За повір’ям, якщо підстригтися у цей день голова не болітиме цілий рік, а волосся буде густим. Похід у салон краси запланували сотні тернополян, записувались заздалегідь. Причепуритися до Великодня – традиція для містян.

«Щороку стрижуся у Чистий четвер і не хворію», – каже тернополянка Уляна.

«В цей день завжди стрижуся та прибираю в хаті», – додає тернополянин Руслан.

Хоч перукарі працюють зранку – черг не уникнути.

«Сьогодні ажіотаж, працюємо більше, ніж зазвичай», – зазначає перукар Ганна Дзядик.

У Чистий четвер заведено наводити чистоту і тілесну, і на подвір’ї і в оселях, аби мати здоров’я та благополуччя на цілий рік.

 

 

 

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

На Великодні свята у Тернополі працюватимуть фонтани

Наступна стаття

 За незнання української мови чиновників штрафуватимуть

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.