«Аналізуємо, бо важко перевірити», – тернополяни про роботу журналістів (Відео)

Журналістика – це одна із найважливіших професій у сучасному суспільстві. Основне її завдання –інформувати. Окрім того, вона може формувати громадську думку. Для багатьох журналістів вона є способом життя. Щодня журналісти стикаються з вибором. Вибір бути тут і зараз, вибір зірватися з місця і поїхати на зйомку в інший кінець міста чи світу. Вибір говорити, показувати, знімати, а не мовчки проживати проблеми суспільства. Нині важко завойовувати довіру, а ще важче – втримати.

Сьогодні не всі довіряють медіа, тому часто звучать закиди «продажних журналюг», «брехливих підданих». Інші ж вважають журналістів четвертою владою. Чи довіряють тернополяни журналістам , – дивіться в опитуванні «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТор».

 

Підготувала Тетяна Бабій

Наталя Борсук

Наталя Борсук

Попередня стаття

“Підрізав” і показав середній палець: тернополянин обурений поведінкою патрульного (Відео/Фото)

Наступна стаття

Житель Тернопільщини розшукує брата, який пропав на Івано-Франківщині

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.