Зеленський призначив тимчасового керівника Тернопільської облдержадміністрації

Президент України Володимир Зеленський підписав укази про призначення тимчасових виконувачів обов’язків голів 12 обласних державних адміністрацій в Україні.

Відповідні укази оприлюднені на сайті Президента України.

Тимчасовим виконувачем обов’язків голови Тернопільської обласної держадміністрацій призначено Івана Крисака.

До слова, сьогодні Президент звільнив 15 голів обласних державних адміністрацій. У тому числі Тернопільського очільника Степану Барну. Напередодні екс-керівник краю  відзвітував про 4 роки роботи на посаді голови ОДА.

Надія Березюк

Надія Березюк

Журналіст

Попередня стаття

У Тернополі на трьох вулицях частково обмежать рух транспорту

Наступна стаття

Децентралізація, залучення капіталовкладень і відродження армії, – Степан Барна підбив підсумки роботи (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.