На Бучаччині люди врятували маленьких лелеченят

У селі Жизномир Бучацького району люди врятували від загибелі лелеченят. Пташенята були у гнізді на електричній опорі. Вже тривалий час вони знаходилися без старших лелек. Аби малята не загинули від голоду, люди вирішили зняти їх звідти. На допомогу покликали рятувальників, які за допомогою висувної драбини обережно опустили пташенят на землю. Лелечинят передали селянам, які жили поряд.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

У Тернополі на Будного водій збив жінку на пішохідному переході

Наступна стаття

Тернопільські газони стриже диво-тракторець (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.