Кандидати у народні депутати дискутують про розвиток краю (НАЖИВО)

Замість 27 жовтня – 21 липня. Українці повинні обрати новий парламент уже через неповних три тижні. Сьогодні, 3 липня, кандидати у народні депутати від Тернополя дискутуватимуть про розвиток краю.

Під час зустрічі планується обговорити шляхи розвитку Тернополя й України, для того щоб сформулювати консолідовану думку з важливих для поступу міста та країни питань.

Дебати кандидатів у народні депутати по Тернополю  Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» транслює НАЖИВО.

 

Попередня стаття

За дотриманням виборчого законодавства на Тернопільщині стежать правоохоронці та активісти (Відео)

Наступна стаття

Єпископи, священики й віряни молитимуться разом на Тернопільщині

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.