Загиблий Василь Жданкін першим публічно виконав Гімн України. Памʾятаємо… (Відео)

2 вересня Україна втратила видатного кобзаря, барда і бандуриста Василя Жданкіна. Легендарний музикант, якому було 61 рік, загинув у ДТП, недалеко від свого дому, в Кременці.

У часи СРСР на фестивалі він уперше виконав пісню, що згодом стала Гімном України. За її виконання він тоді зміг отримати головну нагороду.

Висловлюємо співчуття близьким загиблого. Памʾятаємо…

Тетяна Бенедига

Тетяна Бенедига

Попередня стаття

У Тернополі розпочали реконструкцію площі перед залізничним вокзалом. Рух транспорту обмежений (Фото)

Наступна стаття

Затор від Слівенської до стадіону. На Бандери поламався тролейбус (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.