На подвір’ї ректора ТНЕУ – вибух (Наживо)

Зранку 4 вересня на подвір’ї ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого у селі Петриків пролунав вибух. Як кажуть очевидці, чоловік підняв пакет з невідомим вмістом, а той розірвався у нього в руках. Потерпілих від вибуху Андрія Крисоватого з дружиною забрали автомобілі “швидкої”. На місці працює швидка, поліція, а також піторехніки.

На місці події працює знімальна група Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР. Усе, що там відбувається, транслюємо НАЖИВО.

Тетяна Бенедига

Тетяна Бенедига

Попередня стаття

Від вибуху постраждав ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий (Оновлюється)

Наступна стаття

На Тернопільщині покарали порушників риболовлі (фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.