Тернопільські сироти вперше побували в горах (Відео)


На вихідних діти-сироти з районних інтернатів Тернопільщини вперше побували у горах. Поїздку у Карпати для них організував обласний благодійний фонд «Майбутнє сиріт» спільно з  турагентством. Профінансував мандрівку американський спонсор.

За три дні вихованці шкіл-інренатів з Бережан, Теребовлі та Нового Села побачили водоспади  Труфанець та Пробій. Побували у перевернутому будинку в селі Поляниця, – розповідає координатор благодійного фонду Ірина Вакалюк.

Хлопці і дівчата скуштували місцеву мінеральну воду, відвідали парк-музей в місті Яремче і «Колибу чабана» на полонині, піднялись на гору Хом‘як та побували в «Буковелі».

– Держава не виділяє кошти на екскурсії і відпочинок дітей-сиріт, тому ми самотужки шукаємо спонсорів в Україні та за її межами. Варто зазначити, що знаходяться  люди, які погоджуються вкладати кошти у їхнє дозвілля, – каже Ірина Вакалюк.

Попередня стаття

Через роботу екскаватора у Тернополі горіла квартира та зіпсувалась офісна техніка (Відео)

Наступна стаття

Понад 30 тисяч тернополян вже купили «доступні ліки»

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.