На Тернопільщині за корупцію оштрафували головного лікаря

Апеляційний суд Тернопільської області залишив в силі постанову Теребовлянського районного суду про притягнення до адміністративної відповідальності за корупцію. Відтак, головного лікаря комунальної установи Теребовлянської районної ради “Теребовлянський районний центр медико-санітарної допомоги” Степана Кундрата оштрафували на 3400 гривень.

Правоохоронці встановили, що посадовець прийняв рішення щодо власного преміювання у значно вищому розмірі, ніж інших працівників медичної установи. Головний лікар отримав премію у розмірі 5 посадових окладів. До слова, інші працівники лікарні нарахували грошову винагороду у розмірі від 0,25 ставки до 2 посадових окладів. Повідомляє Прокуратура Тернопільської області.

 

 

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

На Тернопільщині знайшли понад сотню боєприпасів часів Другої світової війни

Наступна стаття

Як ставляться тернополяни до змін у законі, який вимагає навчати виключно українською? (Опитування)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.