Під час київського марафону помер директор «Тернопільського м’ясокомбінату» 

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж
8 жовтня під час марафону у Києві помер директор «Тернопільського м’ясокомбінату» Віктор Малюта. 54-річний чоловік брав участь у змаганнях вперше і біг дистанцію 10 кілометрів. Раптово, на 5-му кілометрі бігу, йому стало погано і він упав. Перша допомога, яку спочатку надавали бігуни, а згодом медики-волонтери, не допомогла. У Віктора Малюти зупинилося серце до приїзду швидкої бригади. Повідомляє УНІАН.
Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Микола Лазарович

Наступна стаття

Вину лікарів у смерті 12-річного тернополянина підтвердили експерти

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.