«Справа рюкзаків» Авакова», – що думають тернополяни про захист сина (Відео)


Сину міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Олександру, – наділи електронний браслет. Нагадаємо, Олександр Аваков є підозрюваним НАБУ і САП у розтраті понад 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для потреб МВС України наприкінці 2014-го початку 2015 років.

Як ставляться сприймають тернополяни позицію А. Авакова щодо підозрюваних у розтраті державних коштів під час закупівлі рюкзаків військовим? – дивіться у проекті «Власне бачення» першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

Надія Березюк

Надія Березюк

Журналіст

Попередня стаття

На Тернопільщині розпродують племінних коней, бо годувати дорого (Відео)

Наступна стаття

Любов Бурак

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.