Пенсіонера, який зник у Козівському районі, знайшли мертвим

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

79-річного жителі села Вибудів Козівського району, якого розшукували правоохоронці та рідні, знайшли мертвим. Тіло пенсіонера лежало неподалік села на березі струмка 19 грудня. Слідів насильницької смерті поліціанти не виявили. Смерть настала з природних причин, повідомляє ГУНП у Тернопільській області.

Нагадаємо, чоловік пропав 17 грудня. Близько обіду він пішов з дому в невідомому напрямку і не повернувся.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

У кількох тернопільських будинках відтепер цілодобово є гаряча вода

Наступна стаття

Тернополяни смакуватимуть шоколадом лише «європейських стандартів»

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.