Троє тернопільських військовополонених повернулись додому

74 військовополонених, серед яких було троє Тернополян, звільнили 27 грудня. Військовослужбовці понад два роки перебували у полоні луганських та донецьких бойовиків. Під ранок 30 грудня рідні та друзі зустрічали  Героїв.

На Театральному майдані хлопців чекали понад дві години. Зустрічали врятованих полонених із квітами та синьо-жовтими прапорами.

31-річний Олексій Кодьман та 33-річний Василь Гулько потрапили в полон одночасно і провели  у ньому два роки і  три місяці.  Маже два роки у полоні був 39-річний Володимир Бачинський.

Нині всі вони, вперше за довгий час, обняли рідних.

 

 

Попередня стаття

Молодик спорожнив скриньку для пожертв у церкві в Тернополі (Відео)

Наступна стаття

Миру та здоров’я, – тернополяни вітають з Новим роком (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.