Майже 15 тисяч жителів Тернопільщини тримають у домівках зброю

Фото з відкритих джерел

14 тисяч 487 жителів Тернопільщини звернулися до правоохоронних органів впродовж 2017 року, аби зареєструвати вогнепальну зброю. Тепер у їх користуванні законно знаходяться 17 тисяч 953 одиниці. З них – 2 тисячі 355 мисливської нарізної зброї і 15 тисяч 598 мисливської гладкоствольної.

 

В особистому користуванні однієї тисячі 870 громадян знаходиться майже дві тисячі газових пістолетів і револьверів. Більше 3 тисяч громадян є власниками 3 тисяч 90 пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії.

Здавши добровільно та вчасно зброю і боєприпаси, кримінальної відповідальності уникнули 11 мешканців краю. В осіб, які систематично порушували громадський порядок і зловживали спиртними напоями 22 дозволи на зберігання й носіння зброї анулювали.

 

За порядком видачі дозволів на право придбання, зберігання предметів та матеріалів, на які поширюється дозвільна система, дотримання правил зберігання та використання зброї стежать працівники сектору з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи ГУНП в області. Повідомляє Досьє102.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.