Понад півсотні тернополян немають грошей на обід (Відео)

Безкоштовні обіди для людей, які потрапити у складні життєві ситуації. Щодня у соціальній їдальні на вул. Лисенка, 8 харчується 60 людей. Їдальня працює понад 20 років. На початку лютого сюди вперше прийшов пан Омелян. Чоловік інвалід другої групи, а його дружина третьої. До того ж у жінки хвора нога, вона не може готувати їсти. Тому у соціальній їдальні пан Омелян бере обід для двох.

– У нас дуже мала пенсія. А треба кошти на комунальні послуги, одяг взуття. Тому на продукти не завжди вистачає. А тут – смачно, – розповідає Омелян Мельничук.

На кухні працює лише троє працівників. Щодня готують свіжі страви.

– Ми формуємо меню на п’ять днів. Завжди є перша страва, до гарніру – котлети, курятина, риба тощо. Щодня щось інше. А до чаю – свіжа випічка, – каже завідувачка виробництва Любов Сегеда.

Щоб отримати безкоштовний обід потрібно звернутися в Управління соціальної політики на Лисенка, 8. Там написати заяву, а працівники управління перевірять доходи людини.

– Завдяки програмі турбота на соціальну їдальню виділили близько 400 тисяч. За ці кошти тернополяни можуть три місяці харчуватися тут. Списки постійно оновлюються. Ми розуміємо, що людям через стан здоров’я важко до нас добиратися, тому вони можуть забирати обід на декілька днів, – розповідає перший  заступник директора  Тернопільського міського територіального центру  Андрій Заяць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.