Через снігопад на дорогах Тернопільщини задіяли майже сотню одиниць техніки

фото з соцмереж

фото з соцмереж

Сьогодні, ще до початку робочого дня, у кожному районі Тернопільщини працівники дорожніх служб проїзд водіям забезпечили у повному обсязі. Працювали протягом ночі. Для подолання наслідків снігопаду задіяли техніку кількох організацій.

Загалом на автошляхах працювали 96 одиниць техніки, з яких 63 – піскорозкидачі. Складні ділянки доріг – спуски, підйоми, круті повороти, шляховики розчищали вручну. Повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Термін “інвалід” вилучать із законодавства та вжитку

Наступна стаття

На Тернопільщині чоловіки виїхали на кригу ставка, і потонули

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.