Поле з незібраною капустою – для добрива, – власниця (Відео)


Соціальну мережу сколихнула світлина з незібраною капустою. На Тернопільщині поле з капустою в землі та залишеними сітками біля села Йосипівка вкрило снігом.

Фотографію у Фейсбуці виставив Микола Шпаковський і підписав:

– «Поле капусти сьогодні в Тернопільському районі біля с. Йосипівка. Невигідно збирати, бо то навіть не покриє затрат. Нема попиту, нема збуту і ціни, щоб далі щось там засаджувати. Малий і середній бізнес стали приреченими. Фото з власних джерел».

Пост активно почали обговорювати та висловлювати різноманітні здогадки.

Значна частина читачів говорить, що там бракує господаря і хорошого організатора.

Власниця цього поля у селі Багатківці прокоментувала ситуацію телефоном:

– Ми її спеціально посадили повторний раз, щоб у нас було добриво. Ми вже не один рік так висаджуємо після ранньої картоплі, ранньої капусти, повторно садимо капусту, щоб мали місце удобрене. Ми вже задіскували, вже забрали, що могли, був покупець, але він відмовився, бо вона лопала. Ніяких збитків, у нас все дуже класно, у нас повні склади, ми продаємо, ми вирощуємо десять років поспіль, просто ніхто не звертав уваги раніше, – розповіла Катерина Юріївна Фурт.

Поле капусти сьогодні в Тернопільському районі біля с. Йосипівка. Невигідно збирати, бо то навіть не покриє затрат. …

Опубліковано Mykola Shpakovsky Неділя, 21 січня 2018 р.

Наталя Борсук

Наталя Борсук

Попередня стаття

Суд не дозволив зводити торф’яну котельню на Київській (Відео)

Наступна стаття

Тернополянам, які перебувають у життєвій скруті, надаватимуть безкоштовну допомогу

2 Comments

    Avatar
  • Ефективна приватна власність … От і прийшов “дбайливий господар”, який не губитиме урожай на полі. За що критикували і розпускали колгоспи? Хіба не за такі поля? І як це називається: жлобок чи дідвота?

  • Avatar
  • сам не гам і другим не дам за це судити треба або забрати поле

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.