На санчатах, прив’язаних до автівки, катаються у Кременці (Відео)

Катання на санчатах вечірнім Кременцем обговорюють у соцмережі читачі. Віктор Зеленков розмістив у Facebook відео, на якому двоє молодих людей катаються на санчатах у досить небезпечний спосіб. Прив’язавши санчата до автівки, вони на швидкості мчать дорогою поблизу цукрового заводу. Один чоловік одягнув навіть шолом.

 

Очевидці шоковані такою поведінкою екстремалів, адже ці розваги можуть бути смертельними.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Жінка, яка голодувала під стінами тернопільського суду, поїхала додому

Наступна стаття

На Теребовлянщині у ДТП перекинувся мікроавтобус

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.