На Шумщині через знущання сестра заявила на брата у поліцію

За трьома кримінальними статтями відповідатиме 23-річний житель села Бірки Шумського району. Хлопець знущався над рідними, дав завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину та неправдиве показання.

 

Живучи спільно, надто агресивний юнак виливав свою лють на рідних – мамі, бабусі та сестрі. Дівчина й не витримала знущань брата і заявила про це в поліцію. Слідчі внесли повідомлення про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікували протиправні дії підозрюваного статтею 126 ККУ – побої і мордування.

 

Тоді зловмисник вирішив й сам побути в ролі жертви. Звернувся в поліцію із заявою, що його побив двоюрідний брат. Під час дачі свідчень хлопець наполягав, що став жертвою побоїв. Проте, ні поверхневий огляд, ні судово-медична експертиза не підтвердили слів заявника. Рідні теж заперечили факт побиття.

 

Відтак, до правопорушень, за які відповідатиме хлопець, окрім ст. 126 ККУ, додалися ще дві – ст. 383-з – завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину та ст. 384-а – завідомо неправдиве показання ККУ. Триває досудове розслідування. Повідомляє ГУНП у Тернопільській області. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.