Кременецький пенсіонер повірив у ДТП та видав свій сховок

Пенсіонери із села Підлісці Кременецького району стали жертвами шахраїв. Подружжя втратило півтори тисячі доларів США.

 

Зустрівши на вулиці пенсіонера, шахраї розповіли старенькому, що вони не місцеві, а їхній знайомий потрапив у ДТП і зараз у важкому стані перебуває в лікарні. Запитали чоловіка, чи не має він американських доларів дрібними купюрами, бо в них тільки сотні. Дідусь так перейнявся проблемою незнайомців, що привів їх до власного помешкання. На той час у будинку була тільки його дружина. Потерпілий пішов до сховку дивитися за дрібними грошима. Обмін не відбувся – дрібних купюр в кременчанина не виявилося.

 

Проте, зловмисники на цьому не зупинилися. Незнайомці покликали дідуся на вулицю. Поки спільниця відволікала пенсіонера розмовами, крадій пробрався у будинок. Де знаходиться сховок – він уже знав та викрав звідти всі кошти.

 

Потерпілі помітили зникнення грошей, коли побачили на комоді порожній конверт. Повідомили у поліцію. Триває слідство. Повідомляє ГУНП у Тернопільській області.

Попередня стаття

Тернополяни освячують воскові свічки та вірять в їхню силу (Відео)

Наступна стаття

Виправні роботи на Микулинецькому кладовищі закінчились крадіжкою надгробків (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.