У Тернополі встановлять 200 тисяч нових ліхтарів

Цього року будуть розпочаті роботи з модернізації усіх мереж вуличного освітлення Тернополя.

У міській раді дали дозвіл на залучення коштів для придбання майже 2000 тисяч нових ліхтарів для зовнішнього освітлення.

 

– Вже з літа буде розпочата робота із заміни старих ліхтарів з ртутними лампами на світлодіодні на усіх вулицях, міжквартальних проїздах та дворах міста.  Старі ліхтарі з ртутними лампами експлуатуються понад 40 років, вони є технічно застарілими. А нові ліхтарі, окрім того, будуть краще освітлювати місто, є також втричі економніші,- повідомляють в Управлінні житлово-комунального господарства.

Надія Березюк

Надія Березюк

Журналіст

Попередня стаття

Судді взялися за розгляд справи щодо законності позбавлення мандату «екс-свободівця» (Відео)

Наступна стаття

Молитва онлайн: священик з Тернопільщини благословляє через Instagram (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.