На Театральному майдані – півсотні добровольців (Фото)

Вчора, 14 березня в Україні відзначили День українського добровольця. Це  день вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Українські добровольці – гордість українського народу. Саме у березні 2014 року добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки для подальшої участі у воєнних діях. Загалом у воєнному конфлікті на Сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Згодом переважна більшість із них перетворилася на військові частини, але є й такі, що продовжують залишатися незалежними формуваннями.

 

Сьогодні, 15 березня, добровольці знову зібралися, аби вшанувати пам’ять про загиблих побратимів. Вже відбулася панахида на  Микулинецькому кладовищі. А зараз на Театральному майдані тривають урочистості. Понад півсотні добровольців вітають представники влади, духовенство та небайдужі тернополяни. Також керівництво області вручили бійцям сертифікати на придбання військового спорядження. А 5 окремому батальйону добровольчої української армії подарувати бус.

 

Також сьогодні о 17:00 у Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки заплановано концерт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.