24-го березня у Тернополі безкоштовно робитимуть флюорографію.

Фото з відкритих джерел

 

Фото з відкритих джерел

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 24-го березня в Тернополі безкоштовно робитимуть флюорографію. Мобільний медичний пункт працюватиме на Театральному майдані міста з десятої до п’ятнадцятої години. Окрім цього, лікарі консультуватимуть тернополян щодо профілактики туберкульозу.

Епідемічна ситуація щодо туберкульозу в області залишається напруженою, – кажуть лікарі. До 2016-го року спостерігалася тенденція щодо зниження показників захворюваності, а упродовж минулого року випадків туберкульозу побільшало. На Тернопільщині рівень захворюваності становив 37 випадків на 100 тисяч населення. «Почали виявляти туберкульоз у людей молодшої вікової категорії. Нині кожному важливо регулярно робити флюорографію, щоб вберегтися від цієї недуги. Ми пропонуємо тернополянам прийти 24-го березня і пройти це обстеження. Також буде можливість багато дізнатися, як вберегтися від цієї недуги», – каже завідувач диспансерно-поліклінічного відділення обласного протитуберкульозного диспансеру Надія Пелехат.

Найлегше вилікувати туберкульоз на ранній стадії, – кажуть лікарі. Для цього необхідно щорічно обстежуватися, а також дбати про підвищення імунітету.

Лікарі наголошують: захворіти на туберкульоз може кожен: незалежно від віку, статі чи соціального середовища. Захворювання викликається специфічними збудниками, джерелом яких є хвора людина. Один хворий за рік може інфікувати кілька десятків осіб.

Попередня стаття

Поезія – моє життя, – Володимир Процюк (Відео)

Наступна стаття

На Тернопільщині люди об’єдналися, щоб врятувати сотню бузьків від морозу та голоду (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.