«Година Землі»: тернополян просять на годину вимкнути світло

Фото з відкритих джерел

24 березня о 20.30 годині усі небайдужі тернополяни, організації та комерційні установи можуть долучитися до щорічної міжнародної події «Години Землі 2018». Для цьго потрібно вимкнути світло на одну годину, продемонструвавши цим самим стурбованість за майбутнє планети та єдність у бажанні захистити природу.

 

Акція «Година Землі» започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії. З кожним роком до проведення кампанії приєднується мільйони людей з усього світу, а у 2009 році приєдналася і Україна.

 

Також цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

 

На підтримку цієї акції на 60 хвилин у місті виключать виключать освітлення головного його символу – Тернопільського замку. Повідомляє КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”. 

Попередня стаття

Поезія пророча, вона житиме вічно, – Богдан Брич (Відео)

Наступна стаття

Поезію треба покласти на музику, інакше її не читатимуть, – тернополяни (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.