Cім’ї тернопільських заробітчан не отримуватимуть субсидій

 

Від 27 квітня житлові субсидії призначатимуть зі змінами. Про умови їх надання розповів директор департаменту соціального захисту ОДА Вадим Боярський.

 

– Субсидію не надаватимуть особам, у яких площа житла перевищена (квартира 120 м², будинок 200 м²). Також враховуватимуть автомобіль не старше 5 років, покупку в розмірі 50-ти тисяч гривень, довготривале перебування за кордоном, несплату соціальних внесків та заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, – каже Вадим Боярський.

 

Місцеві управління соціального захисту вже розпочали перерахунки субсидій. У разі ненадходження інформації до управлінь соціального захисту населення відомостей про членів родини, склад домогосподарства, наявність транспортних засобів тощо, субсидію переназначать на наступний період. — розповідає Вадим Боярський. – Однак, при виявленні обставин, які могли вплинути на призначення допомоги, субсидію припинять і незаконно нараховані кошти, повернуть державі.

 

Варто зазначити, відтепер субсидію нараховуватимуть не на рік, а на півроку (неопалюваний період та опалюваний). У травні враховують доходи III – IV кварталу попереднього року, а в жовтні – І-ІІ квартал цього року.

 

Оксана САМЕЦЬ, Альона ЗІМЕНА

 

[uptolike]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.