Субсидії-2018: деяким тернопільським сім’ям не враховуватимуть дохід повнолітніх дітей

фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

Право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, з 1 травня 2018 року збереглося. Відтак, при нарахуванні субсидії у дохід родини не враховуватимуть кошти повнолітніх дітей, які прописані з батьками, але вже багато років з ними не проживають.

 

Для цього при оформленні субсидії заявник повинен вказати в Декларації про доходи у розділі «склад сім’ї»  родичів, котрі зареєстровані, але не живуть з субсидіє отримувачем. Зокрема, треба написати: «зареєстровані, але не проживають».

 

Якщо, для прикладу,  в помешканні прописана повнолітня одружена донька, то в Декларації, у розділі II, потрібно відобразити і її сім’ю також –  чоловіка та дітей, навіть якщо вони прописані за іншою адресою.

 

Разом із Декларацією треба подати Заяву з проханням розглянути на Комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі, підкресливши відповідні слова. Також необхідно обов’язково надати документ, що підтверджує факт не проживання відповідної особи за цією адресою – довідка з місця роботи в іншому місці, довідка про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо.

 

На підставі цієї заяви Управління соціального захисту спрямовує в помешкання цього заявника державного соціального інспектора. Він у свою чергу складає акт обстеження матеріально-побутових умов проживання. Далі в органі соціального захисту готують подання на Комісію. І Комісія приймає рішення: призначити субсидію, скажімо, не на п’ять чоловік, а, на трьох.

 

Це рішення Комісії є обов’язковим до виконання тими житлово-комунальними підприємствами, які є надавачами послуг. Тобто послуги нараховуються не на п’ятьох прописаних, а на трьох реальних мешканців. І доходи для обрахунку субсидії також беруться з трьох замість п’яти членів родини. Повідомляє КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”. 

Попередня стаття

У Тернополі господар бійцівської собаки сплатить штраф

Наступна стаття

Під час бойових дій на сході загинув військовий з Тернопільщини

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.