Чергова «дуриловка», – тернополяни про монетизацію пільг на проїзд (Відео)


 

В Україні запроваджують нову систему монетизації пільг на проїзд. У громадському транспорті пасажири платитимуть лише готівкою. Пільговикам повертатимуть кошти відповідно до середніх норм користуванння транспортом.

 

Від цього мають отримати зиск і пільговики, і перевізники, які часто скаржаться на те, що місцеві бюджети не компенсують їм пільгових пасажирів. Остаточне рішення про запровадження цього механізму ухвалюватимуть місцеві органи влади. Вони й визначатимуть розмір компенсації.

 

Як ставляться тернополяни до цієї новації, – дивіться в опитуванні «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

Наталя Борсук

Наталя Борсук

Попередня стаття

У Тернополі майже 200 випускників претендують на золоту медаль (Відео)

Наступна стаття

Представники Кременецької ЗОШ №4 оскаржуватимуть рішення про зняття ступеня

One Comment

    Avatar
  • нехай остаються карточк и тернополянина спокійно кор истуватисяч пенсіонерам зручно

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.