Тернопільські поліціанти охоронятимуть громадян під час фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА у Києві

Згідно з розпорядженням Голови Національної поліції України Сергія Князєва, особовий склад Нацполіції з 21 травня і до завершення заходів в рамках фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА працюватиме в стані готовності до ситуації підвищеної терористичної загрози. Допомагати столичним колегам  забезпечувати громадський порядок будуть й тернопільські поліцейські.

 

За словами начальника Головного управління Національної поліції області Олександра Богомола, співробітники забезпечені усім необхідним і готові  до виконання службових завдань.

 

Серед представників Нацполіції особливу роль відведено співробітникам міжнародного поліцейського співробітництва. Старший інспектор сектору Вікторія Лесняк каже, що їхнє завдання – це супровід іноземних фанів та представників команд під час  комунікації з поліцейськими. Повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. 

 

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Оформити допомогу при народженні дитини тернополяни можуть онлайн

Наступна стаття

У Тернополі ремонт дороги на Злуки завершать до кінця тижня

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.