Сотня тернополян з малечою на велосипедах проїхалися містом (Відео)


 

Веловихідні. Сотні тернополян проїхалися містом, щоб популяризувати здоровий спосіб життя. Тернополянин Андрій Чарков до велопробігу залучив всю сім’ю. Разом з маленькою Настею, сином та дружиною проїхалися вулицями міста. Каже, вже не вперше бере участь у велоднях та різних змаганнях для велосипедистів.

 

Майстер з велоспорту Олександр Бірюков також прийшов на акцію разом зі своїми внуками.

– Все життя їжджу на велосипеді, найбільші пробіги понад триста кілометрів. Готую до участі в змаганнях з велоспорту дорослих. Але нині зі мною і малеча, їхати, звісно, не будуть, бо для них дистанція завелика, але в такому середовищі вчаться здоровому способу життя, – розповідає Олександр Бірюков.

 

Близько сотні тернополян, за словами голови Асоціації велосипедистів Тернопілля Антона Одобецького, зареєструвалося у велопробізі. Їхали містом десять кілометрів.

 

– Велодень – це всеукраїнська акція, у Тернополі проводиться традиційно, десять років поспіль. Цим заходом ми показуємо, що велосипедисти у місті є, ми велика сила і потрібно з нами рахуватися, – каже Антон Одобецький.

 

Підтримує акцію учасник пробігу Назар Зелінка. На велосипеді їздить змалку. У Тернополі, каже, варто популяризувати велосипед та розвивати велоінфраструктуру.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попередня стаття

Хочемо купувати якісне, – тернополяни про відмову від пальмової олії (Відео)

Наступна стаття

Тернополяни масово розкуповують татар-зілля (Фото)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.