На Тернопільщині мама знайшла 7-річного сина мертвим у водоймі

На Тернопільщині у водоймі втопився неповнолітній.Трагедія трапилася у селі Перепельники Зборівського району. Тіло 7-річного хлопчика у струмку річки Серет мамою знайшла мама. Ймовірна причина смерті – утоплення. Повідомляє управління ДСНС України у Тернопільській області.

 

Управління ДСНС України у Тернопільській області застерігає:  громадяни, не наражайте на небезпеку та непотрібний ризик власне життя та здоров’я! Відпочиваючи поблизу водойм, неухильно дотримуйтесь елементарних правил, які дозволять вберегти життя та здоров’я: не купайтеся у невідомих вам та невизначених для цього місцях, не залишайте маленьких дітей без нагляду поблизу місць з підвищеним рівнем небезпеки, не дозволяйте дітям купатися без нагляду дорослих, не заходьте у воду в нетверезому стані! Пам’ятайте, ваша необережність та необачність може призвести до незворотних та трагічних наслідків.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Сьогодні на велосипедах змагатимуться наймолодші тернополяни

Наступна стаття

На Гусятинщині жінка повішалася, бо чоловік вигнав з дому

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.