Тернополян запрошують до обговорення Нового курсу країни (Відео)

Проект “Територія розвитку

15 червня у Києві відбудеться Всеукраїнський Форум «НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ».  Приїхати на захід, або подивитись його в режимі online запрошує лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

 

Учасниками форуму будуть авторитетні фахівці, впливові представники громадянського суспільства, бізнесу, медіа і міжнародні партнери.

 

В тематичних обговореннях візьмуть участь відповідальні лідери, українські парламентарі, представники міжнародних організацій, місцевого самоврядування, українські та закордонні експерти.

 

Обговорення відбудуться  на базі трьох дискусійних платформ:

НОВИЙ СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР,

НОВИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ КУРС,

ЕКОСИСТЕМА ЖИТТЯ ЛЮДИНИ.

 

– Мета нашого форуму — розробити стратегічну програму «НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ», завдяки якій Україна стане сильною, незалежною європейською країною, де кожен зможе реалізувати свої можливості. Я знаю, наскільки кожен з нас вболіває за те, щоб нам, українцям, все вдалося. Об’єднавшись навколо спільної національної мети, ми збудуємо сильну державу, – зазначила Юлія Тимошенко.

 

Надія Березюк

Надія Березюк

Журналіст

Попередня стаття

На Тернопільщині за вихідні втопилося троє

Наступна стаття

До Тернополя прибув перший муніципальний автобус

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.