На Тернопільщині оштрафували трьох екс-депутатів міської ради

Трьох колишніх депутатів Хоростківської міської ради Гусятинського району притягнули до адміністративної відповідальності. Чиновники без поважних причин своєчасно не подали декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка припиняє таку діяльність за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. 

 

Працівники поліції склали протоли про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.  Кожен з колишніх народних обранців повинен сплатити штраф за скоєне правопорушення у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

Попередня стаття

21 червня – День літнього сонцестояння

Наступна стаття

У Тернополі затримали п’яного водія та озброєного пасажира з наркотиками

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.