Ремонт підпірної стіни на Миру у Тернополі триватиме ще декілька тижнів

У Тернополі на вулиці Карпенка-Миру триває бетонування підпірної стіни. Ремонт триватиме ще декілька тижнів, оскільки, фактично, підпірну стінузводять заново, – йдеться на сайті КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”.

 

На частині ділянки, яку планують відремонтувати цього року, вже зробили армування та поставили опалубку. Триває бетонування підпірної стіни у вигляді моноліту. Кожен такий “крок” має десять метрів. Після здійснення бетонування необхідний певний час для повного висихання бетону.

 

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

На Тернопільщині зливи та грози завдали чималої шкоди

Наступна стаття

У тернопільському суді розглянуть апеляції обвинувачених у вбивстві депутата

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.