У тернопільському суді розглянуть апеляції обвинувачених у вбивстві депутата

В апеляційному суді Тернопільської області відбудеться розгляд апеляцій обвинувачених у вбивстві депутата Віталія Ващенка.

 

11 липня 2018 року в апеляційному суді Тернопільської області призначили до розгляду апеляційні скарги потерпілих, обвинувачених та захисників у справі щодо вбивства депутата Кременецької міської ради Віталія Ващенка.

 

Вироком Зборівського районного суду Тернопільської області від 2 квітня 2018 року обвинувачених визнано винними за частинами 2, 3, 5 ст. 27, п.п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (а саме, що діючи умисно, з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, виконуючи замовлення невстановленої слідством особи, вбили потерпілого Віталія Ващенка) та призначив покарання:

 

Олексію Ц. – 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна;
Олександру З.- 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна;
Максиму К. – 13 років і 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна;
Станіславу Б. – оскільки він був пособником і безпосередньо не брав участі у підготовці і виконанні злочину суд застосував ст. 69 КК України та призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Пошук в ЄДРСР судових рішень по вказаному кримінальному провадженню можна здійснити за номером № 601/2038/16-к. Повідомляє прес-служба апеляційного суду Тернопільської області.

 

Людмила Маліброда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.