Першачки без прописки користуватимуться громадським транспортом, як і тернопільські однокласники

 

У Тернополі від початку навчального року усі першокласники зможуть розраховуватися за проїзд «Карткою тернополянина». Електронний квиток школярі отримають безкоштовно.

 

Учні у всьому загальноміському транспорті оплачуватимуть 50% від вартості проїзду. Загалом такі безкоштовні картки уже на початку вересня отримають понад 3000 першокласників.

 

Окрім того, ведуться перемовини про можливість розрахунку карткою в шкільних їдальнях, а також про надання певних пільг під час покупок товарів в окремих торговельних мережах міста. Повідомляє Тернопільська міська рада.

 

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

На Тернопільщині жінка згоріла заживо

Наступна стаття

Планшетам депутати Тернопільської міськради раді, але користуються власними (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.