Тернополяни платитимуть за хліб більше

Всеукраїнська аграрна рада (ВАС) прогнозує зростання цін на хліб восени. Про це повідомив заступник голови ВАС Денис Марчук на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

“Щодо можливого збільшення вартості хліба в найближчі кілька місяців, то висока ймовірність, що восени буханець пшеничного хліба з борошна першого сорту буде коштувати близько 17-18 гривень”, – написав він.

 

За словами Марчука, зростання цін на хліб можуть спровокувати кілька чинників, зокрема зростання цін на борошно – за короткий час її вартість зросла на 1,5 гривень за кілограм.

 

Крім того, на ціну хліба впливає зростання цін на природний газ та електроенергію, паливно-мастильні матеріали, збільшення витрат на оплату праці.

 

Також формування ціни на хліб прив’язана до курсу валюти – за словами Марчука, здешевлення національної валюти на 1 гривню викликає зростання вартості хліба в середньому на 50 копійок.

Це пов’язано з тим, що все обладнання, яке використовують пекарі, отримується переважно за іноземну валюту.

 

Попередня стаття

13 серпня – Всесвітній день шульги

Наступна стаття

Вибух у новобудові: 34-річна тернополянка в реанімації

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.