«Нам не 27»: ролик про те, скільки насправді років Україні (Відео)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=BWD6MxTxztg
До 27-річниці Незалежності України знаменитості вирішили нагадати світові, що українська нація має глибоке коріння.

 

Олександр Положинський, Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, Валерій Харчишин, Тарас Тополя, Ахтем Сейтаблаєв, Ірма Вітовська, Олег Скрипка, Іван Леньо, Наталка Карпа та Сергій Танчинець разом з радіостанцією Країна ФМ записали відеоролик «Нам не 27!».

 

Українські зірки доводять – наша країна має давню історію. Їй не менш як 1536 років – з часу, коли в 482-му році Кий, Щек, Хорив і Либідь заснували Київ.

Надія Березюк

Надія Березюк

Журналіст

Попередня стаття

Українські мости хочуть обладнати датчиками контролю

Наступна стаття

Тисячі українців по всьому світу моляться за Україну в прямому ефірі (НАЖИВО)

One Comment

    Avatar
  • супер… супер… супер… у нас є Україна у нас є українська інтелегенція

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.