Переможець конкурсу на найкращу борщівську вишиванку отримає тисячу гривень

Відділ культури, туризму та релігії Борщівської РДА оголосив конкурс на найкращу світлину у борщівській вишиванці. Кращого з кращих обиратимуть за кількістю лайків. Результати оголосять 9 вересня. Переможець отримає тисячу гривень. 

 

Головна умова конкурсу – сучасна світлина в стародавній борщівській сорочці. Фото потрібно надсилати на сторінку відділу культури у Фейсбук.

 

– Шановні друзі пропонуємо Вашій увазі світлини подані на конкурс “Моя Борщівська сорочка”. Переможець буде визначений за рахунок найбільшої кількості лайків. Надіємось на вашу активність, – йдеться у повідомленні на сайті Відділу культури, туризму та релігії Борщівської РДА.

 

підготувала Людмила Маліброда

Попередня стаття

Тернопільським матусям, аби дістатися дому, доводиться носити коляски в руках

Наступна стаття

З вересня почали діяти оновлені будівельні норми щодо вулиць і доріг

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.