У неділю тернополян запрошують на «Свято подяки» (Відео)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=wahZa-x6o90

Проект Територія розвитку 

У неділю, 9 вересня, в Тернополі відзначатимуть День подяки. Святкування пройде на Театральному майдані та розпочнеться об 11 годині ранковим богослужінням – молитвою за Україну.

 

Як розповів співорганізатор дійства Олег Саган, на відвідувач чекає насичена програма. Гостями свята стануть «Оркестра Волі», Олег та Олена Майовські, Ігор Рудий, Ігор Бандура, Михайло Паночко. Для маленьких тернополян заплановано безліч безкоштовних розваг: батути, аквагрим, «Super Tato», святкове містечко та концерт.

 

– Головна причина святкування Дня подяки — це вдячність Богу за те, що ми маємо. Україна переживає, абу  ть, найскладніші часи за всю історію Незалежності, але вона вистояла і продовжує розвиватися. І за це потрібно дякувати!­– каже Олег Саган. – І головне, що цим відзначенням ми хочемо донести ідею: Україна зміниться тоді, коли зміниться в серці кожна людина. Коли кожен вирішить для себе будувати життя на духовних та патріотичних цінностях, коли кожен зможе взяти відповідальність за себе, за своїх дітей, за свій дім і державу. Тоді і прийде справжній успіх.

 

Варто зазначити, День подяки відзначається в більшості країн світу. Головна його мета – подякувати Богу за врожай та плідну працю, за свої особисті досягнення та надбання, а також за злагоду і все добре, що мала упродовж року уся нація. Традиція таких святкувань вже понад століття притаманна і протестантському середовищу України. Відзначається в США у листопаді, а в Канаді — у жовтні, в Україні – здебільше у вересні. А 17-го вересня 2017 року Свято Подяки вперше святкувалося і у форматі Всеукраїнського.

Попередня стаття

З вересня почали діяти оновлені будівельні норми щодо вулиць і доріг

Наступна стаття

У квартиру хлопчика, який вижив після вибуху газу, потрібні плита та пральна машина (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.