Тернополяни не переймаються параметрами свого тіла (Відео)

 

Сьогодні, 9 вересня, увесь світ відзначає Міжнародний день краси. Це свято було засноване ще у 1995 році. З кожним роком уявлення про красу зміняються.

Колись вважалося, що ідеальний стандарт красивого жіночого тіла – це 90-60-90. Чоловічого – 120-90-110. Тернополяни кажуть, що справжня краса – це духовна, тому перейматися параметрами свого тіла не варто.

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

“Бізнес, який потрібен місту”, – тернополяни про громадські пральні (Відео)

Наступна стаття

На Тернопільщині передбачають перше бабине літо

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.