«Громадський бюджет-2019»: тернополянам радять не втратити шанс

Прийом документів на «Громадський бюджет-2019» триває у Тернополі. Автор, мета, проблематика – оце все, що необхідне для участі в проекті. Необхідне фінансування отримає та ідея, за яку проголосують тернополяни.

Цьогорічний бюджет проекту сягає близько десяти мільйонів. Наразі у міській раді приймають заявки для участі: https://pb.rada.te.ua.

«Подати заявку можна до кінця вересня, для цього достатньо скачати лише бланк проекту та заповнити його. Також у заявці треба вказати таку інформацію: назва проекту, його автор, мета, проблематика. Проекти можуть бути великі і малі. Малі: від однієї тисячі гривень до триста тисяч гривень, великі проекти – до мільйона гривень. Одна людина може проголосувати за один великий і один малий проект. Взяти участь у голосуванні можуть лише тернополяни, тобто особи, які зареєстровані в обласному центрі. Тобто обов’язкові умови виборців – вік: від 16-ти років, українське громадянство, тернопільська реєстрація. Голосування відбудеться у листопаді через сайт  https://pb.rada.te.ua», – каже керівник відділу зв’язків із громадськістю Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич.

У Тернопільській міській раді розповідають:  у 2016-му році для участі у «Громадському бюджеті» було подано 71 проект, у 2017-му – 66. Упродовж двох років профінансовано 27 проектів.

У Тернополі найбільш зацікавлені проектами у таких сферах: безпека і громадський порядок, велоінфраструктура, дорожнє господарство, енергозбереження, комунальне господарство, культура, навколишнє середовище, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, спорт. Автор має розрахувати бюджет проекту, а також його реалізацію упродовж року.

Вікторія Неборак

 

Попередня стаття

Посольство закликало Британію ввести безвіз для українців

Наступна стаття

На Тернопільщині з літаків розкидатимуть вакцину для диких тварин (НАЖИВО)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.