На Тернопільщині селяни налякані зграєю вовків (Відео)

На Тернопільщині впродовж літа жертвами хижаків стали кілька овець, телиця та лоша. Селяни б’ють на сполох: не те, що в ліс навіть сільськими вулицями бояться ходити. Дітей з двору не випускають, а як посутеніє зачиняються в хатах.

 

Роман Миць, житель Зборівського району, на своїй сторінці у Facebook опублікував відео, на якому видно зграю тварин, схожих на вовків.

«Будьте обережні!!!! Поблизу с. Висипівці зграя вовків», – написав чоловік.

Користувачі соцмережі у коментарях під постом висловили свої думки:

«Вони переходять. Їх бачили в сусідніх селах за 15 км від Висипівці. Там вони дві домашніх кози з’їли», ­­­– написав Василь Яруш.

 

Варто зазначити, що ці хижаки вперше спостерігаються настільки близько. Проте досі жодного разу вовка не було зафіксовано, лише знайдені сліди.

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

На Тернопільщині чоловік викрав з підприємства 200 кілограмів металу

Наступна стаття

Створені на Тернопільщині роботи Пінзеля покажуть у 3D вимірі (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.