Якщо вам раптово стане погано – тернополяни допоможуть (Експеримент)

Перевірка на людяність. Журналісти інтернет-телебачення МедіаТОР провели соціальний експеримент, аби побачити, як тернополяни відгукуються на чужі негаразди зі здоров’ям.

Варто зазначити, що  містяни по-різному реагували на «потерпілу» людину. Чимало проходило повз, або ж взагалі не звертали уваги.

Проте, все ж таки, за результатами експерименту можна резюмувати –  якщо вам раптом стане погано на вулицях Тернополя, ви можете розраховувати на допомогу.

 

 

 

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

Тернопільський політик започатковує флешмоб “Гідності” (Відео)

Наступна стаття

Гравці «Реал Мадриду» ганяли м’яча з тернопільськими школярами (Фото)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.