Якщо вам раптово стане погано – тернополяни допоможуть (Експеримент)

Перевірка на людяність. Журналісти інтернет-телебачення МедіаТОР провели соціальний експеримент, аби побачити, як тернополяни відгукуються на чужі негаразди зі здоров’ям.

Варто зазначити, що  містяни по-різному реагували на «потерпілу» людину. Чимало проходило повз, або ж взагалі не звертали уваги.

Проте, все ж таки, за результатами експерименту можна резюмувати –  якщо вам раптом стане погано на вулицях Тернополя, ви можете розраховувати на допомогу.

 

 

 

Попередня стаття

Тернопільський політик започатковує флешмоб “Гідності” (Відео)

Наступна стаття

Гравці «Реал Мадриду» ганяли м’яча з тернопільськими школярами (Фото)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.