Тернополян запрошують на «Козацькі забави» та молодіжну воєнізовану естафету

11 жовтня в тернопільському гідропарку «Топільче» відбудуться уже традиційні заходи, присвячені Дню Захисника України, Дню українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та 76-ій річниці створення УПА.

 

Розпочнеться спортивно-мистецьке свято «Козацькі забави» об 11:00 годині. Урочиста частина- шикування пройде на «Козацькому острівці».

 

О 12:00 годині – молодіжна воєнізована естафета, урочисте шикування якої відбудеться біля входу в парк «Топільче» з вулиці Руської, поблизу приміщення музичного училища. Прес-служба Тернопільської міської ради.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

На Тернопільщині мама розшукує сина, який пропав під час поїздки

Наступна стаття

У декларації на субсидію тернополянам не треба вказувати зарплату чи пенсію у цифрах

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.