Восьмирічну Карінку навчили ходити та їсти у Домі милосердя (Відео)

Цю карооку дівчинку звати Карінка. Вона виросла у малозабезпеченій родині. До шести років не вміла самостійно їсти та ходити, аж поки її не забрали до Дому милосердя. Тут вихователі подарували їй головне – любов та турботу.

– Я пам’ятаю, якою вона була два роки тому: сиділа у колясці та пила молоко з пляшечки. За цей короткий час у нас Карінка навчилася ходити. Вона вже вміє тримати ложку чи виделку, вміє чистити зуби. Кабінка справжній молодець, вона дуже швидко вчиться, – розповідає старший вчитель БО Дому милосердя Марія Андрухова.

Таких як Карінка у «Домі милосердя» понад 80. Нещодавно ми розповідали вам про це одного особливого вихованця – шестирічного Радимка, який заговорив після занять у благодійній організацій.

«Дім милосердя» діє при церкві у Чорткові. Завдяки цілодобовій праці небайдужих людей, спеціалістів, у центрі починають розмовляти і робити перші кроки дітки, які раніше мовчали і не могли поворухнутися.

 

Допомогти цим діткам може кожен з нас. Контакти: БО «Дім милосердя»

48500, вул. Монастирська, 2,
м. Чортків, Тернопільська обл., Україна
тел. + 38 067 130 26 04;
+ 38 098 643 56 96;
+ 38 098 423 75 72

.

Надія Березюк

Надія Березюк

Журналіст

Попередня стаття

Через аварію у Тернополі без води п’ять вулиць

Наступна стаття

У Теребовлі пенсіонера впіймали на крадіжці продуктів

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.